Pierwszy Bal Parafialny

Pierwszy Bal Parafialny

Rada Parafialna Naszej Parafii  serdecznie zaprasza

na

Pierwszy  Bal Parafialny,
który odbędzie się  27 stycznia 2018r.

o godz 19-tej w Domu Kultury w Warcie  Bolesławieckiej

Pragniemy z radością i nadzieją przywitać jeszcze raz Nowy Rok 2018  oraz przeżyć  w ten sposób Tegoroczny Karnawał, ale nade wszystko wrócić do dobrych polskich obyczajów- wspólnotowego przeżywania  zarówno trosk  jak i radości, poznawania  oblicza swych sąsiadów -innego niż w codziennym zabieganiu.

Podczas takiego wspólnego przeżywania pięknych i radosnych chwil możemy odkrywać różne talenty, które posiadamy. Możemy potem ubogacać się nimi wzajemnie, wykorzystywać owe talenty –  najbardziej w działaniu na rzecz spraw parafialnych.

Na Balu przewidziane są różne atrakcje oraz będzie można nabyć „Cegiełki na dokończenie remontu naszego parafialnego cmentarza”.   Każda cegiełka  będzie brała udział w losowaniu  różnych ciekawych nagród – jak chociażby:

 • kupony na wymianę opon samochodowych,
 • bilety na Walentynki w Wartowicach,
 • kupony na zabiegi fryzjerskie i przedłużanie rzęs, tak ostatnio modne
 • oraz kupony na badania laboratoryjne.

Podczas Balu organizatorzy przewidują  jeden gorący posiłek oraz drobne przekąski na zimno, jak również  ciasto, kawę i herbatę.

Mile widziany  będzie również tzw. „ własny koszyczek”

Do tańca przygrywał będzie zespół SZAH – tajemniczy już w samej nazwie i przy tym znający gusty  melodyczne różnych pokoleń.

Zatem zabawa szykuje się przednia.

W organizację Balu zaangażowało się już wiele osób:

 • choćby Ksiądz Proboszcz, który błogosławi przedsięwzięciu
 • Pan  Dyrektor Ośrodka Kultury, który wynajął nam bezpłatnie salę
 • Zespól SZAH,
 • oraz sponsorzy naszych atrakcyjnych nagród.

Mamy nadzieję, że  parafianie licznie odpowiedzą na zaproszenie i wezmą udział w zabawie, która ma szczytny  i ważny dla nas cel jakim jest remont  naszego cmentarza,  będącego nie tylko naszą wizytówką, ale również miejscem spoczynku naszych bliskich, a może kiedyś również naszym.

Liczymy, że będziemy dobrze  bawić się  wśród swoich- bo przecież jesteśmy „sami swoi”. Tym bardziej, że przyświeca nam piękny cel.

Cena biletu to  50 zł od osoby, a zapisy będą prowadziły następujące osoby.

 1. Państwo Krystyna i Jan Wołoszynowie.
 2. Pani Elżbieta Rolak- po godzinie 15-ej.
 3. Anna Chudyba
 4. Pani Danuta Kowalewska

Mocno Wierzymy, że będzie to początek najlepszych działań w naszej parafii, bowiem w  jedności i  z Bogiem i ludźmi, w zgodnym działaniu  dla wspólnoty  jest  niezniszczalna siła i moc, którą winniśmy przekazań kolejnym pokoleniom – bo tak jest po katolicku i po polsku.

Zapraszamy  do działania w trudzie i do zabawy we wspólnej radości.